sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خط تولید پودر میکرونیزه آرتین سام صنعت

تاریخ درج آگهی: 1398/01/07

توضیحات آگهی

شرکت مهندسی آرتین سام صنعت با هدف طراحی ، ساخت وبهینه سازی خطوط تولید پودر میکرونیزه گام به این عرصه نهاده است و با تکیه بر دانش ، تجربه ، تلاش و کوشش خستگی ناپذیر مهندسین جوان و متخصص خود توانسته است گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح صنعت کشور عزیزمان بر دارد.
تمامی ماشین آلات این شرکت با استفاده از تجهیزات روز دنیا و مطابق با آخرین استاندارد های شرکت های معتبر اروپایی طراحی وساخته می شود.
زمینه فعالیت این شرکت در فرایند خردایش وتولید پودر میکرونیزه در مواد معدنی مانند: کربنات کلسیم ، گچ ، تالک، آهک، سیمان ، بنتونیت ، کلینکرسیمان ، فلدسپار ، گیلسونایت ودیگر کانی های غیر فلزی،شیمیایی و دارویی می باشد.

ماشین آلات تولیدی این شرکت از لحاظ سختی مواد در خردایش به دو دسته تقسیم می شود:
1. موادی که سختی آن بین 1 تا 3.5 موس می باشد (مکانیزم آسیاب سپراتور)
2. موادی که سختی آن بین 3.5 تا 7 موس می باشد (مکانیزم بال میل)

در زیر به اختصار توضیحاتی پیرامون دو مکانیزم بالا ارایه شده است :

1. خط تولید پودر میکرونیزه توسط آسیاب سپراتور:
همانگونه که از نام این دستگاه برمی آید این مکانیزم قادر است ضمن آسیاب مرحله جدایش و دانه بندی را نیز به نحوه احسن انجام دهد. به دلیل یکپارچگی آسیاب وسپراتور در این مکانیزم بار زبره وجود ندارد و مواد باید تا حدی کوبیده شوند تا بتوانند از پره های سپراتورعبور کنند و تا به مش مورد نظر نرسیم از سیستم خارج نمی شود و به علت داشتن یک سیکل بسته مشکل گرد وغبار نیز به صورت کامل بر طرف شده است.

نحوه عملکرد سیستم :
بار ورودی این آسیاب از 0 تا 10 میلی متر می باشد که بار خروجی آسیاب چکشی است. که توسط روتاری والو ایر لاک (شیر دوار) وارد این دستگاه می شود.
در قسمت آسیاب این دستگاه دیسک به صورت افقی قرار دارد. وچکشها دور تا دوراین دیسک چیده شده اند ودر مقابل چکشها زره های با آلیاژضد سایش قرار گرفته شده است.
شایان ذکر است این شرکت با استفاده از مهندسی متالوژی و استفاده از متریال و آلیاژهای ضد سایش مانند NiHard4،Mo40 و... و افزایش سختی مواد و درعین حال حفظ خواصیت چکش خواری استهلاک را به حد اقل رسانیده است.
بعد از عملیات کوبش مواد پودر شده توسط مکش فن سانتریفیوژ به سمت بالا یعنی به طرف پره های سپراتور هدایت می شوند .سرعت دوران پره های سپراتور قابل تنظیم می باشد ورابطه ای مستقیم بین سرعت دوران ومش و سایز محصول خروجی وجود دارد .یعنی هر چه سرعت بیشتر ، بار خروجی ریزتر خواهد بود و بر عکس.
بار عبور کرده از بین پره های سپراتور توسط مکش فن وارد سیستم فیلتراسیون می شود .
عملکرد این مکانیزم بدین صورت است که در داخل آن کیسه های به صورت عمودی وجود دارند که پودر مکیده شده توسط فن به آنهامی چسبد وتوسط شک یا عطسه ای که شیر برقی می زند.این محصول از کیسه ها جدا شده و به سمت خروجی قیف فیلتر هدایت می شود واین پودر محصول نهایی ما خواهد بود .
دراین خط تولید با تنظیم دور سپراتور می توان به هر نوع مش از 50 تا 2500 رسید ، ولی بهترین راندمان تا مش 400 می باشد . تناژ این دستگاه از 1 تا 10 تن در ساعت می باشد.
این دستگاه در سایزهای مختلف از 1 تا 4 پره طراحی و ساخته می شود.

در زیر چندی از مزایای این مکانیزم به اختصار شرح داده شده است.
1.ظرفیت تولید بالا نسبت به دیگر آسیاب های موجود در کشور
2.توانایی در آسیاب کردن انواع مواد معدنی و کانی های غیر فلزی با راندمان بالا
3.مصرف کم انرژی واستهلاک بسیار کم نسبت به دستگاه های قدیمی
4.امکان تغییر سایز مواد خروجی (مش) با تغییر سرعت دوران سپراتور
5.امکان تغییر سریع ماده در حال کوبش با ماده جدید (با دوساعت خالی کارکردن مکانیزم .لازم به ذکراست در دیگر مکانیزم ها این فرایند بسیار زمان بر می باشد )
6.احتیاج به فضای کم برای چیدن خط ودر صورت لزوم طبقاتی کردن مکانیزم

اطلاعات تماس

  • قم - قم
  • قم
  • ۰۹۱۲۷۵۷۶۲۵۱---۰۹۱۲۷۵۸۲۰۳۵