sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خدمات وکالت - وکیل تعزیرات در اصفهان

تاریخ درج آگهی: 1398/02/02

توضیحات آگهی

موسسه حقوقی فرا داد گستر فربد سپاهان: ۰۳۱۳۲۶۱۶۶۲۷ - ۰۹۱۳۳۱۳۳۹۴۱

وکیل تعزیرات در اصفهان از حق و حقوق شما با توجه به قانون تعزیرات چه شما شاکی باشید و چه متشکی عنه و یا اصلاحا چه خواهان باشید و چه خوانده دفاع می کند .
برخی تصور می کنند که در صورتی که کالایی با قیمت و یا با کیفیت نامطلوب خریداری کنند؛ دیگر معامله تمام شده و به قولی اشتباه از خودشان بوده که اعتماد کرده اند و باید با این کالا سر کنند و بعد از این بیشتر تحقیق کنند .
وکیل تعزیرات در اصفهان و ارائه شکایت به سازمان تعزیرات حکومتی
در کشور ما قانون تعزیرات وجود دارد که که ناظر بر اعمالی مانند گرانفروشی و احتکار است و اخیراً هم در زمینه قاچاق کالا و ارز وارد شده است.
طبق ماده 18 آییننامه سازمان تعزیرات حکومتی، رسیدگی به تخلفات واحدهای صنفی، منوط به وصول شکایت یا گزارش از اتحادیهها نیست. بر اساس این ماده، شعب بدوی تعزیرات حکومتی در موارد ذیل شروع به رسیدگی مینماید:
الف: گزارش مأمورین سازمان بازرسی و نظارت بر قیمت و توزیع کالا و خدمات؛
ب: گزارش سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراجع قضایی و دولتی و انتظامی.
ج: شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی
با توجه به مورد آخر چناچه در هنگام خریدی کالایی متوجه گران فروشی و یا تقلب بشوید با مشورت با وکلای زبده موسسه و در صورت تشخیص بر حق بودن شما و صلاحیت دستگاه تعزیرات به جهت ورود به پرونده شکایت شما را تنظیم کرده و کلیه امور وکالتی شما را در این خصوص به عهده می گیرد.
همچنین، طبق ماده 17 این آییننامه، «کلیه ضابطین دستگاه قضایی و مأمورین سازمان بازرسی و نظارت، ضابط سازمان تعزیرات حکومتی میباشند.»
از سوی دیگر، پلهای ارتباطی متعددی برای دریافت گزارشهای مردمی و ارجاع آنها به سازمان تعزیرات حکومتی، از سوی برخی سازمانهای مرتبط با موضوع رسیدگی به تخلفات صنفی، مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده که شماره تلفن »124«، یکی از آنهاست.
در این زمینه، «سامانه جامع پاسخگویی به شکایات سازمان تعزیرات حکومتی»، در پایگاه اینترنتی این سازمان با آدرس الکترونیکی «http://www.tazirat.gov.ir» ایجاد شده و آماده دریافت شکایات مردمی است.

اطلاعات تماس

  • اصفهان - اصفهان
  • اصفهان
  • ۰۳۱۳۲۶۱۶۶۲۷و۰۹۱۳۳۱۳۳۹۴۱