sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خرید و فروش خدمات مستقیم و بی واسطه سپتیک تانک

تاریخ درج آگهی: 1398/02/08

توضیحات آگهی

فراسپتیک: ۰۲۱۲۲۳۲۰۰۵۸ - ۰۲۱۲۲۳۲۴۵۱۱ - ۰۲۱۲۶۳۱۸۳۳۲

فراسپتیک فروشنده تخصصی انواع سپتیک تانک فاضلاب

فراسپتیک، واحد فروش مستقیم سپتیک تانک فاضلاب شرکت مهندسی فرآب صنعت می باشد که قادر به تامین نیاز انواع سپتیک تانک فاضلاب متقاضیان از سراسر کشور می باشد.

همچنین این شرکت تاکنون صادرات انواع سپتیک تانک فاضلاب همچون سپتیک تانک پلی اتیلن، سپتیک تانک بتنی و سپتیک تانک فایبرگلاس را کشور های همسایه همچون عراق و ترکیه و همچنین آذربایجان و گرجستان را در رزومه خود داشته است.

سپتیک تانک پلی اتیلن:
سپتیک تانک پلی اتیلن از جمله مخازن فاضلابی است که به جهت تصفیه، تجزیه و نگهداری فاضلاب با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. ااز مهمترین مزایای آن می توان به مقاومت بالا، قابلیت دقن شدن در عمق خاک بدون سازه نگهبان، سهولت در عملیات عمرانی و تسریع فرآیند کار اشاره نمود.

سپتیک تانک فایبرگلاس:
از دیگر محصولات این شرکت می توان به سپتیک تانک فایبرگلاس اشاره نمود. در این مدل از مخازن سپتیک، تصفیه و تجزیه فاضلاب نیز مانند سایر تولیدات به صورت کامل صورت می گیرد. از جمله مزایای آن می توان به ساخت مطابق با ابعاد درخواستی، راندمان بالا و نمای مناسب آن نیز اشاره نمود

سپتیک تانک بتنی:
سپتیک تانک از جنس بتنی ساخته شده از بتن تیپ 5 مسلح و بصورت ضد سولفات، انباره فاضلابی با قیمت مقرون به صرفه می باشد که مناسب رستوران ها و ویلاها می باشد. این مخزن سپتیک فاضلاب بصورت کاملا آب بند بوده و با توجه به قیمت مناسب آن، می توان جهت جلوگیری از آلودگی آب و خاک از آن استفاده نمود.

سپتیک تانک فاضلاب، مخزنی پیش ساخته بوده که به جهت تصفیه، تجزیه و نگهداری فاضلاب می باشد که جهت ایجاد فرایند ته نشینی فاضلاب خروجی از لوله های بهداشتی از آن استفاده می گردد. این محصول به جهت مقرون به صرفه بودن به نسبت دیگر روش های تصفیه فاضلاب دارای بیشترین درخواست می باشد. سپتیک تانک به عنوان ساده ترین روش تصفیه فاضلاب در نظر گرفته می شود که به شکل همزمان از روش طبیعی و بیولوژیکی استفاده می گردد.

سپتیک تانک فاضلاب در 3 مدل به شکل های مکعب مستطیل و استوانه ای شکل ساخته و برای مشتری ارسال می گردد که شامل :

- سپتیک تانک پلی اتیلن

- سپتیک تانک فایبرگلاس

- سپتیک تانک بتنی

می باشد و بصورت پیش ساخته و مونتاژ در محل (مختص سپتیک تانک فایبرگلاس) به مشتریان محترم ارائه می گردد.


واحد فروش مستقیم انواع سپتیک تانک
فراسپتیک، واحد فنی مربوط به تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی فرآب صنعت زلال می باشد که به جهت برقراری ارتباط مستقیم مشتریان محترم با محصولات فاضلابی تولیدی شرکت فرآب صنعت همچون سپتیک تانک پلی اتیلن و فایبرگلاس بصورت مستقیم و بدون حضور واسطه راه اندازی گردیده شده است.

این شرکت با بهره گیری از آخرین متد های تولیدی محصولات و ماشین آلات روز دنیا و همچنین بر اساس استانداردهای مربوطه در زمینه تولید، به عنوان بزرگترین و با اعتبارترین شرکت تولیدی محصولات تصفیه فاضلاب نزد مشتریان حقیقی و حقوقی شناخته شده می باشد.

لیست محصولات فراسپتیک به شرح زیر تقدیم حضور محترم می گردد.

- سپتیک تانک فاضلاب از جنس پلی اتیلن ، سپتیک تانک پلی اتیلن ( سپتیک پلی اتیلن )

- سپتیک تانک فاضلاب از جنس فایبرگلاس ، سپتیک تانک فایبرگلاس ( سپتیک فایبرگلاس )

- سپتیک تانک فاضلاب از جنس بتنی ، سپتیک تانک بتنی ( سپتیک بتنی )

برای دریافت قیمت سپتیک تانک ، قیمت چربی گیر و قیمت مخزن، فقط کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت استعلام درخواستی را دریافت نمایید.

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • تهران
  • ۰۲۱۲۲۳۲۰۰۵۸