sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خرید و فروش ماشین آلاتلیفت تراک کارکرده و خدمات

تاریخ درج آگهی: 1398/02/10

توضیحات آگهی

مدیر بازرگانی مهندس رزاقی: ۰۴۱-۳۴۲۱۶۴۰۰-۶

نقش تجهیزات جابجایی مواد در بالا بردن راندمان واحدهای تولیدی و خدماتی بر کسی پوشیده نیست و در اکثر بنگاههای اقتصادی ، هزینه خرید و نگهداری دستگاههای فوق قابل توجه بوده و سعی در کنترل و کاهش این هزینه ها می باشد . لذا شایسته است با بررسی کامل درمرحله خرید ، امتیازات خود را در یک محصول بهینه از دست ندهیم . شرکت آذران ماشین به پشتوانه چندین سال تجربه علمی ، فنی و بازرگانی و دارابودن شعب و دفاتر تبریز، تهران، آلمان ، ترکیه با فعالیت در زمینه های ذیل برای رسیدن به اهداف فوق ، شمارا در انتخاب یاری می نماید .
-نمایندگی لیفت تراک سام (دوو- دوسان )
-نمایندگی شرکت باطری سازی هاوکر آلمان
-تامین و نصب و راه اندازی باتری نیکل کادمیم از شرکت های SAFT - VARTA - ALCAD
-توزیع محصولات شرکت VETTER آلمان
-ارائه خدمات فنی و بازرگانی لیفت تراک
-واردات قطعات و تجهیزات صنعتی
شرکت آذران ماشین محصولات لیفتراک سام (دوو- دوسان ) را بااطمینان به عنوان یک محصول کیفی و برتر معرفی نموده و مصمم به جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد . شایان ذکر است محصولات این شرکت با مرکزیت تولید کره جنوبی و با بیش از 550 شعبه در سطح جهان به عنوان یک برند ممتاز شناخته می شود.
محصولات این شرکت عبارتند از :
-لیفت تراک های دیزلی 5/1 الی 16 تن
-لیفتراک های گازی 5/1 الی 7 تن
-لیفت تراک های دوگانه سوز ( گازی – بنزینی ) 2 الی 7 تن
-لیفت تراک های برقی 5/1 الی 5 تن
-ریچ تراک برقی مخصوص انبار 1 الی 5/2 تن
-پالت تراک و استکر(استاکر) برقی
با توجه به نیاز روز افزون کشور به انواع باتری های صنعتی ، شرکت آذران ماشین به پشتوانه چندین سال تجربه و با مطالعه بازار تولید و بررسی برندهای معتبر ، مبادرت به اخذ نمایندگی از شرکت هاوکر آلمان نموده است در مورد کیفیت محصولات هاوکر قابل ذکر است که بیش از 40 در صد باطری های صنعتی مصرف آلمان ، توسط این شرکت تامین می گردد
محصولات این شرکت عبارتند از :
-باطری سرب اسیدی Perfect Plus: این باطری از 46 الی 1550 آمپر ساعت جهت استفاده در انواع تراک های برقی و پالت تراک ها و ماشین های نظافت شهری و دستگاههای TVG و LGV صنایع سرامیک و کاشی و دستگاههای ذخیره انرژی در دو استاندارد BS و DIN تولید و عرضه میگردد.
-باطری سرب اسیدی ژله ای Evolution : این باطری با الکترولیت به صورت ژله ای از 24 الی 1120 آمپرساعت بدون نیاز به سرویس و نگهداری ، جهت استفاده در صنایع پاک با کاربری نیمه سبک و با قابلیت شارژ سریع در انواع تراک و پالت تراک برقی و دستگاههای ذخیره انرژی در دو استاندارد BS و DIN تولید و عرضه می گردد .
-باطری سرب اسیدی Water Less : این باطری از 46 الی 1550 آمپر ساعت جهت استفاده در انواع تراک های برقی و پالت تراک ها و ماشینهای نظافت شهری و دستگاههای TVG و LGV صنایع سرامیک و کاشی و دستگاههای ذخیره انرژی با شرایط سرویس و نگهداری آسان ( حداقل بازدید ) در دو استاندارد BS و DIN تولید و عرضه میگردد .
-باطری های بلوکی XFC – FLEX : این باطری از 25 الی 354 آمپر ساعت جهت استفاده در انواع تراک های برقی از نوع سبک و جاروهای صنعتی و سایر تجهیزات صنعتی مشابه بدون نیاز به سرویس و نگهداری و با قابلیت شارژ سریع تولید و عرضه میگردد.
در راستای انتخاب بهترین ها و با توجه به اهمیت و شرایط کاربرد باطری های نیکل کادمیم این شرکت علاوه بر ارائه محصولات هاوکر ، عمدتا محصولات شرکت SAFT سوئد و VARTA آلمان را در این زمینه عرضه مینماید .شایان ذکر است محصولات این شرکت از مرغوب ترین و ممتازترین برندهای دنیا بوده و جهت استفاده در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع ریلی ، نیروگاهی ، مخابرات ،دریایی وهوایی عرضه می گردد.
شارژر ها با توجه به نوع کاربردشان در تیپ های متفاوت به صورت تک فاز ویا سه فاز با ولتاژ های خروجی 12 – 25 – 36 – 48 – 72 – 80 – 96 ولت و آمپراژ 20 الی 2100 تولید و عرضه میگردد . تمام شارژر های تولیدی جهت کنترل عملیات شارژمجهز به سیستم میکروپروسسور بوده و امکان احیاء باطری با این شارژر ممکن می باشد و برای شارژهای سریع ، شارژر مربوطه عرضه می شود .
سیستم کنترل و برد های الکترونیکی :
سیستم کنترل در لیفت تراک های برقی یک از قسمتهای مهم و پر هزینه و حساس می باشد و این شرکت با تکیه بر نیروهای مجرب و توانمند خود و با داشتن امکانات لازم به ارائه خدمات فنی و بازرگانی در زمینه های ذیل میباشد :
-تامین و تعمیر برد کنترل لیفت تراکهای برقی EU25-30 و EU15-17.5 و انواع پالت تراک های مدل فیات – سهند
-تغییر و نصب و راه اندازی سیستم کنترل لیفتراک های برقی مدل قدیم با سیستم های جدید
فورک (شاخک )یکی از اجزا مهم لیفت تراک میباشد که در صورت پایین بودن کیفیت می تواند موجب بروز حوادث مالی و انسانی غیره منتظره گردد.در این راستا شرکت آذران ماشین جهت اطمینان بخشی به مشتریان انواع فورک (از 1 الی 100 تن در طول 950 الی 3000 میلیمتر ) محصولات کمپانی VETTER آلمان را که یکی از برندهای معتبر اروپا میباشد تامین و عرضه مینماید .
بازسازی اساسی لیفت تراک :
استحکام بالای اجزاء مکانیکی در لیفت تراک و ارزش ریالی قابل توجه این قسمتها ، باز سازی دستگاههای فرسوده را امری ضروری و توجیه پذیر مینماید . لذا در راستای برآورد در خواست این طیف از مشتریان ،خدمات بازسازی ارائه میگردد.
فروش لیفتراک کار کرده :
در راستای پاسخگویی به در خواست بسیاری از واحدهای تولیدی و خدماتی و حفظ قدرت خرید این مجموعه ها نسبت به تامین و فروش دستگاههای کارکرده در تناژ و برندهای مختلف با گارانتی خدمات ویژه اقدام میگردد.

اطلاعات تماس

  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • تبریز
  • ۰۴۱و۳۴۲۱۶۴۰۰