sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خرید و فروش مواد معدنی صمغ عربی

تاریخ درج آگهی: 1398/02/14

توضیحات آگهی

پارسایی: ۰۹۱۹۸۰۰۸۳۱۳

فروش صمغ عربی در بسته بندی های 25 کیلویی، برای اطلاع از قیمت صمغ و نحوه ی سفارش این محصول با شماره های موجود تماس بگیرید.

صمغ عربی نوعی فیبر مشتق شده از گیاه است که ساختار آن اجازه می دهد تا در آب سرد یا گرم (به معنی آن “محلول در آب”) حل شود،

از آن جا که این یک محصول طبیعی و گیاهی است، مناسب برای گیاهخواران است(بر خلاف سایر محصولات دارای کیفیت مشابه مانند ژلاتین).

صمغ عربی، همچنین گاهی اوقات صمغ آکواریا یا پودر آکاسیا نامیده می شود، یک محصول فیبر دار ساخته شده از دو نوع درخت آکواریک وحشی است. در سراسر جهان، صمغ عربی به نام های بسیاری از جمله صمغ آواکیا، صمغ عربی، پودر آکاسیا، صمغ سنگال، صمغ هند و دیگران نامگذاری می شود.

درخت آکاسیا یک درخت در خانواده گیاهان است که بیشتر برای تولید محصولات صمغ عربی استفاده می شود. این درختان بیشتر در سودان رشد می کنند، اما در سایر نقاط آفریقا مانند کنیا، مالزی، نیجر، نیجریه و سنگال نیز یافت می شود.

آنچه که در مورد درختان آکاسیا جالب است این است که آنها بیشترین میزان صمغ عربی را تولید می کنند وقتی که آنها شرایط “نامطلوب” مانند خاک فقیر، خشکسالی یا گرمای زیاد را تجربه می کنند. این عوامل در واقع برخی از درختان را آسیب می زند اما باعث افزایش تولید صمغ عربی می شود.

کاربردهای صمغ عربی
امروزه در بسیاری از صنایع مرتبط با غذا استفاده می شود. به عنوان مثال، ژلاتین، نشاسته اصلاح شده، صمغ عربی و پکتین انواع اصلی از صمغ های مورد استفاده در بسیاری از محصولات شیرینی می باشد. صمغ عربی برای کمک به تثبیت محصولات از جمله:

در پوشش های انواع شکلات و دراژه استفاده می گردد.
به عنوان بافت دهنده در پاستیل عمل می کند.
در محصولات غذایی جهت پایدارکننده و افزایش ویسکوزیته محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
در صنایع چاپ به جهت خاصیت روانکنندگی در انواع جوهرهای چاپ بکار برده میشود.
در تولید انواع نوشابه ها و آبنبات ها و آدامس نیز مصرف دارد.
در نقاشی از آن به عنوان یک ماده چسبنده در آبرنگ استفاده میشود.
به آبرنگ حجم یا غلظت می دهد بدون آن که رنگ ارزش رنگی خود را از دست دهد.
برای آبرنگ ها یک ترکیب اتصال دهنده استدر تولید ذغال از آن استفاده فراوانی میشود.
در تولید سیگار نیز به عنوان چسبنده کاغذ سیگار میباشد.
ماده چسبنده در تمبرهای پستی نیز صمغ عربی میباشد.
در آبرنگ نقاشی و نیز تمبر پستی بعنوان یک ماده چسبنده بکار میرود .
تثبیت کننده مواد تشکیل دهنده عطر و ادکلن می باشد .
شایع ترین استفاده از صمغ عربی در تولید نوشیدنی ها و در پخت و پز و پخت است، به ویژه برای تثبیت بافت محصولات، افزایش ویسکوزیته مایعات و کمک به حجم دادن به محصولات پخته شده (مانند کیک).

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • تهران
  • ۰۹۱۹۸۰۰۸۳۱۳