sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خرید و فروش تجهیزات کمپرسور های استریم

تاریخ درج آگهی: 1398/02/22

توضیحات آگهی

کشت و کار: ۳۳۹۲۹۰۶۱

کمپرسور به تجهیزات ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر (گازها و بخارات) استفاده می شود. کمپرسور تجهیزاتی هستند کهدر رفاه زندگی بشری و گسترش صنایع از آنچنان اهمیتی برخورداربوده بنحوی که امروزه اصطلاحا آن را اسب بارکش صنایع می نامند. با گسترش صنایع که ازنیمه دوم قرن نوزدهم شروع گردید و با رشدی شتابان قرن بیستم را پشت سر گذاشت، بایدانتظار داشت که این تجهیزات پر ارزش نقش مهمتری را در قرنی که بتازگی شروع شده در رفاهبشر و توسعه صنایع بعهده داشته باشد. در اهمیت تجهیز معدن و صنایع با کمپرسورها همین بس که دامنه بکارگیریاز آن در شاخه های مختلف صنایع، پزشکی، لوازم خانگی و غیره بسرعت در حال توسعه بوده،بطوری که امروزه حضور آن در جای جای جوامع بشری بشدت بچشم می خورد که عمده ترین آنهاعبارتند از وسائل خانگی (یخچال، فریزر، کولر گازی،جاروبرقی)، تجهیزات پزشکی (دریلهایدندانپزشکی، هوای مورد استفاده در بیمارستانها) تجهیز صنایع هواپیمائی (تأمین هوای فشردهبرای موتور توربین) و تجهیز ماشین آلات صنایع (تامین هوای فشرده برای سیستم های پنوماتیکی، میعان گازها،ذخیره سازی گاز و...). شرایط بهره برداری از کمپرسو رها در صنایع از چنان دامنه وسیعیبرخوردار است که امروزه انواع مختلف کمپرسورها در ظرفیت های مختلف و از فشار مکش بسیارکم (خلاء) تا فشار دهش بسیار زیاد (بیش از 6000 بار) بکارگرفته می شود.
کمپرسور استریم
فروش انواع کمپرسور استریم
کمپرسور 25 و 50 لیتری
قابلیت حمل و جابجایی
فروش انواع کمپرسور:
کمپرسور اسکرو
کمپرسور پیستونی
کمپرسور پیستونی فشار قوی
کمپرسور سیار دیزلی
و فروش انواع کمپرسور گاز و تجهیزات کمپرسور
کمپرسور
فروش انواع کمپرسور
فروش کمپرسور وتجهیزات

کمپرسور اسکرو (پیچی یا حلزونی یا روتاری) - Rotary screw compressors
کمپرسور پیستونی (رفت و برگشتی) - Reciprocating (piston) compressors
کمپرسور پیستونی فشار قوی - High pressure compressors
کمپرسور سیار دیزلی (گازوئیلی، بنزینی) - Portable air compressors

و انواع کمپرسور گاز و تجهیزات کمپرسور
مپرسور هوا فشرده اسکرو - معدنی ( 2 الی 45 متر مکعب )

تجهیز کمپرسور باد پیستونی ( از سایز 40 الی 3000 لیتر )انواع کمپرسور فشار قوی در فشار و سایزهای مختلف انواع تجهیزات جانبی هوای فشرده درایرهای جذبی و تبریدی، فروش کمپرسور اسکرانواع میکروفیلتر و انواع مخازن هوای فشرده فروش کمپرسور هوا ، فروش کمپرسور باد ، خرید کمپرسور
مپرسور پیستونی ، کمپرسور اسکرو ، فروش کمپرسور ، خرید کمپرسور ، کمپرسور هوای فشرده ، انواع کمپرسور

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت این شرکت www.keshtokar.com مراجعه و یا با شماره تلفن های 33929061-33928843-33920442 از راهنمایی های کارشناسان بهره مند شوید.

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • تهران
  • 33929061