sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خدمات عایق کاری آسفالت تالوار

تاریخ درج آگهی: 1398/01/08

توضیحات آگهی

شرکت تالوار در جهت خدمت به جامعه مفتخر است، به طراحی، تولید و به کارگیری تجهیزات روز دنیا در جهت کارخانه آسفالت، فرآوری محصولات معدنی، فرآوری قیر و مصالح، از این رو دیدگاه برنامه محوری و استمرار به رهگیری از آخرین فنآوری های دنیا، موجب شده تا رشد تالوار همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد.

شرکت تالوار با هدف طراحی و تولید و ارتقای کیفی کارخانه آسفالت و دستگاه های سنگ شکن ثابت و سیار (موبایل) و تامین تجهیزات جانبی استاندارد مورد نیاز راه سازی و معادن کشور در این عرصه از بدو تاسیس در سال 1365 مشغول به فعالیت می باشد و در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص توانسته پاسخگوی عمده نیازهای معادن كشور در قسمت خردایش و دانه بندی و همچنین تولید مصالح و تهیه آسفالت باشد.
محصولات تولیدی این شركت با بررسی و مطالعه محصولات روز جهان همچون: bernardi ایتالیا، phoenix و ASTEC آمریکا، okur ترکیه، metong چین، Svedala Arbra و Mogensen سوئد، Böhringer و Parker انگلستان و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند.
این شركت با اتكا بر دانش فنی نیروهای متخصص خود در بخش های مختلف توانسته است تا گامی در جهت صادرات به کشورهای همسایه برداشته و در این زمینه نقش آفرینی نماید. همچنین ماشین آلات تولیدی این شركت در بسیاری از معادن معتبر داخلی نصب و راه اندازی شده اند.

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • تهران
  • 02144691206 44654116