sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

صنایع معدنی کاوه پارس

تاریخ درج آگهی: 1398/01/09

توضیحات آگهی

معرفی
about
شرکت صنایع معدنی کاوه پارس (سهامی خاص) تحت شماره ۲۷۲۸۰۸ درمورخ ۲۴/۳/۱۳۸۵ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است.موضوع فعالیت این شرکت بشرح زیر می باشد:

سرمایه گذاری در سهام شرکتهای صنایع معدنی
طراحی و تحقیقات درخصوص کارخانجات تولیدی صنایع معدنی ومتالوژی و سایر
فعالیتهای مرتبط از جمله ایجاد کارخانه درصنایع معدنی ومتالوژی وسایرکارخانه ها ، انجام کلیه فعالیت های بازرگانی شامل خرید و فروش ، صادرات و واردات ماشین آلات ، تجهیزات وقطعات ، محصولات و مواد و مصالح مربوط به معادن و صنایعمعدنی و فلزی که به نحوی از انحاء با موضوع فعالیت شرکت مرتبط باشد .

شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس هلدینگ تخصصی می باشد که بهمراه ۱۵شرکت زیرمجموعه خود ، در زمینه توسعه بهره برداری از ذخائر معادن فلزی وغیرفلزی و صنایع معدنی و نوسازی معادنو صنایع معدنی موجود فعالیت می کند.

این شرکت از آغاز تأسیس درپروژههای متعددی سیمان، فولاد،آلومینوم و … سرمایه گذاری و به انجام رسانده و یا اجرای آن ها را با توجه چشم اندازهای تعریف شده دردست اقدام دارد.

خط مشی کیفیت شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس
شرکت ما در افق چشم انداز خود “بنگاهی پیشتاز در گسترش صنایع معدنی و یکی از ۱۰ شرکت برتر کشور با کلاس جهانی” بوده که در آن بدنبال ارزش آفرینی پایدار می­باشیم و بر این اساس روش‌های نوین مدیریت را به منظور دستیابی به اهداف پروژه­ ها و اداره واحد­های تابعه پیاده­سازی نموده و برای بهبود مستمر آن و سیستم مدیریت کیفیت شرکت تلاش می‌نماییم.

ما برای دستیابی به این هدف و استمرار آن بر یکپارچه­سازی فعالیت‌های شرکت ، شامل توسعه و مهندسی واستقرار سیستم‌های مدیریت، تمرکز می بخشیم. در این راستا با به‌کارگیری کارکنان توانمند و مسئولیت‌پذیر و فعالیت بر محور مدیریت دانش علاوه بر انجام فعالیت‌های تضمین کیفیت در تمامی مراحل اجرای کار، برای دستیابیبه اهداف و حفظ و توسعه منافع ذینفعان، زمینه‌ لازم برای پیاده‌سازی فرآیندهای تعالی سازمان را فراهم خواهیم کرد.

ابزارهای اصلی ما برای رسیدن به اهداف سازمان شایسته محوری و توسعه پایدار منابع انسانی، اداره واحد­های تابعه با رویکرد ارزش آفرینی می باشند. ما با انتخاب استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۰۸ و استقرار آن به عنوان بستر اصلی فعالیت‌ها، در این مسیر گام نهاده‌ایم.

اینجانب با همکاری و همدلی کارکنان با احساس تعهد پویا نسبت به حرکت بر مبنای اصول کیفیت و با سرلوحه قراردادن ایجاد بهبود مستمر در فرآیندهای جاری، در راستای چشم­انداز و اهداف شرکت، گام برخواهیم داشت.

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا- ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان – طبقه ۹- شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس
  • ۸۸۸۸۱۶۵۳