sangchein Preloader

لطفا صبر کنید.....

خرید وفروش صنعتی-تجهیزات -مانیتور اندروید سورنتو با گارانتی

تاریخ درج آگهی: 1398/11/17

توضیحات آگهی

مانیتور اندروید سورنتو یکی از تکنولوژی های به روز می باشد که بسیاری از ماشین ها امروزه نیازمند آن می باشد. با نصب مانیتور اندروید سورنتو می توانید از بروز ترین تکنولوژی استفاده نمایید و بسیاری از نیاز های خود را در این زمینه برطرف نمایید.
از ویژگی های مانیتور اندروید سورنتو می توان به فابریک بودن آن،قابلیت اتصال به وای فای و کابل AUX، قابلیت استفاده توسط فلش، دارای حافظه داخلی، دارای صفحه نمایش با کیفیت و مسیر یاب می باشد.
مانیتور اندروید سورنتو دارای صفحه نمایش با رزولیشن 1024*600 می باشد. کیفیت صفحه نمایش در مانیتور اندروید سورنتو به عواملی نظیر تعداد پیکسل در آن، میزان نور و ... بستگی دارد.
یکی دیگر از مزایای مانیتور اندروید سورنتو را می توان به سرگرم شدن سرنشینان برای سفرهای طولانی می باشد. نصب این مانیتورها باید توسط افراد خبره و ماهر انجام گیرد تا مشکلی در نصب آن به وجود نیاید.
برای خرید مانیتور اندروید سورنتو باید حسابی دقت کرد تا از فروشگاه های معتبر خریداری کرده تا محصول بی کیفیت نصیبمان نشود. در فروشگاه تیونینگ خودرو پارس آپشن، مانیتور اندروید سورنتو را با بهترین کیفیت با نصب رایگان ارائه می کند.
تیونینگ خودرو پارس آپشن علاوه بر مانیتور اندروید سورنتو عرضه کننده محصولات نظیر گرمکن صندلی، کیلس استارت و ... می باشد.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

  • تهران - تهران
  • تهران-ستارخان-مابین شادمان و بهبودی-پلاک234-فروشگاه پارس آپشن
  • parsoption@yahoo.com