sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

خرید و فروش معدن و مواد معدنی باریش سولفید

تاریخ درج آگهی: 1398/01/08

توضیحات آگهی

خرید و فروش معدن و مواد معدنی
از مدتهای بسیار دور گوگرد بعنوان یک آفتکش شناخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد. از سال ۱۹۲۰ بعنوان یک آفتکش در ایالت متحده آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است. اولین استفاده کاربردی از آن در حدود سال ۱۸۸۰ بود. گوگرد در ایالت متحده آمریکا بوسیله EPA بعنوان یک حشره کش ، قارچکش و جانورکش در چند صد مواد غذایی و محصولات و مواد آرایشی، خاک و محل های مسکونی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین از آن بعنوان کود شیمیایی یا اصلاح کننده خاک برای اصلاح خاکهای قلیایی استفاده شده است. گوگرد به صورت گرد ، گرانولی یا بشکل مایع کاربرد دارد و بعنوان یک عنصر فعال نزدیک به ۳۰۰ محصول آفتکش از آن به ثبت رسیده است.

گوگرد عنصری مدت طولانی است که به عنوان قارچکش استفاده می شود و امروزه یکی از بهترین کنترل کننده ها برای بیماریهای سفیدک پودری هستند. قارچکش های گوگردی غیرسیستمیک – تماسی هستند و قارچکش های محافظتی با فعالیت ثانویه کنه کشی می باشند.

گوگرد وتابل (WP) بیماری های قارچی، کرمها و کنه های روی گیاهان را کنترل می کند.همچنین در کاهش pH و اسیدی کردن خاک استفاده می شود. گوگرد وتابل بوسلیه افزودن ترکیبات خیس کننده و پخش کننده به ذرات ریز گوگرد تهیه می شود. از آنجائیکه گوگرد در آب سوسپانسیون نمی شود، wp در مخزن سمپاشی با آب مخلوط می شود و یک سوسپانسیونی را تولید می کند.

اطلاعات تماس

  • فارس - مرودشت
  • فارس – مرودشت – کیلومتر ۱۶ جاده درودزن – جنب ایستگاه آسمان
  • ۰۹۱۷۱۲۸۱۴۶۷ ۰۷۱۴۳۴۴۸۷۸۳