sangchein Preloader لطفا صبر کنید.....

حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران سنگچین:

 

طبق توافقنامه های موجود در این سامانه، مدیریت سامانه سنگچین متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاست هایی در این زمینه شرح داده می شود
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

شما به عنوان مشتری ما می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت ازسامانه سنگچین بازدید کنید. مقدار اطلاعاتی که جمع آوری می‌کنیم به اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می دهید، بستگی دارد.

در موارد خاص ممکن است  سامانه سنگچین حاوی لینک های  الکترونیکی به سایت  های دیگر  باشد.  در صورتی که بخواهید از این سایت ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت های حریم خصوصی آن ها معتبر خواهد بود.

 

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما   هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سامانه سنگچین قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در زیر روش‌هایی که ما به جهت آنها اطلاعات را درسامانه سنگچین جمع آوری می‌نماییم، ذکر شده است: 

 

  اطلاعات، جمع‌آوری و ذخیره می‌گردد تا تقاضای شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و فراهم‌سازی مستندات و نشریات مورد نیازتان به بهترین شکل پاسخ داده شود.

فرآیند بازدید شما از این سامانه سنگچین برای درک قسمت‌های مفیدتر سایت و ارائه خدمات شایسته‌تر به استفاده کنندگان دیگر ذخیره و بررسی می‌گردد.

 

بمنظور جلوگیری از انتشار نظرات و یادداشت های شما در بخش نظرات، انتقادات و پیشنهادات حداکثر تلاش انجام شده تا مطالب شما بدون واسطه در اختیار مدیران دارای مسئولیت در سامانه سنگچین قرار گیرد.

 

نکته: دسترسی و به روزآوری، شما این حق را دارید که از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.